1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Zafer resepsiyonu köşk'te! 3 bin davetli vardı!
Zafer resepsiyonu köşk'te! 3 bin davetli vardı!

Zafer resepsiyonu köşk'te! 3 bin davetli vardı!

Erdoğan çifti, Köşk'te 30 Ağustos Zafer Bayram resepsiyonuna ev sahipliği yapıyor. Geceye damgasını Muazzez Ersoy'un çifte verdiği gül vurdu.

A+A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde düzenlenen resepsiyona ev sahipliği yapıyor. Ses sanatçısı Muazzez Ersoy karşılama esnasında iki adet gülü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi first lady Emine Erdoğan'a takdim etti. Erdoğan çifti de Ersoy'a teşekkür etti.

KÖŞK'TEKİ İLK RESEPSİYON

Bu resepsiyon, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Köşk'teki ilk resepsiyonu niteliği taşıyor. Emine Erdoğan krem rengi bir kıyafet tercih ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise siyah bir takım elbise giydi. Bugüne kadar hiç smokinle görmediğimiz Erdoğan resepsiyonda da bu geleneği bozmadı. Kravat takmayı tercih etti.

1-003.jpg

​Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve eşi

3 BİN DAVETLİ

Çankaya'daki resepsiyona yaklaşık 3 bin kişi davet edildi. Davetlilerin Köşk'e girişi için özel manyetik kartlar hazırlandı. Resepsiyona muhalefet partileriden katılımın olmaması ise dikkat çekti.

MUAZZEZ ERSOY GÜL VERDİ

Sanatçı Muazzez Ersoy Cumhurbaşkanı Erdoğan ve first lady Emine Erdoğan'a karşılama sırasında gül vererek ilginç bir görüntü verdi.

2-002.jpg

Siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda ismin davetli olduğu resepsiyona katılan konuklar arasında bulunan Muazzez Ersoy kutlama sırasında elindeki bulunan iki adet beyaz gülden birini önce Emine Erdoğan'a takdim etti. Elindeki diğer gülü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdim etmek isteyen Ersoy'un bu teklifine Erdoğan, eşini işaret ederek gülü ona vermesini rica etti.

3-001.jpg

DOĞAN GRUBU TAM KADRO RESEPSİYONDA

En dikkat çeken karelerden bir tanesi de Aydın Doğan ve grubunun tam kadro davete katılmasıydı. Aydın Doğan ve eşi, kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve eşi, Hürriyet genel yayın yönetmeni Sedat Ergin, Ankara temsilcisi Deniz Zeyrek, Posta gazetesi Ankara temsilcisi Hakan Çelik, Hürriyet Daily News genel yayın yönetmeni Murat Yetkin davete katılanlar arasındaydı.

4-001.jpg

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve eşi Neriman Kamuran Özel

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT