1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kumbargaz'da acı haber FLAŞ
Kumbargaz'da acı haber FLAŞ

Kumbargaz'da acı haber FLAŞ

Kumburgaz'da denize açılan 5 gençten haber alınamıyor.

A+A-

Kumburgaz'da deniz bisitletiyle denize açılan gençlerden haber alınamıyor. Yaşları 25 ila 30 arasında değişen 5 genç için arama çalışmaları sürüyor!

Yaşları 25 ile 30 arasında değişen 5 kayıbın isimleri şöyle; Mikail Çelik, Serdar Demir, Doğan Demir, Şükrü Kahraman ve Yusuf Büyükizgi
 
EVDEN HAVLULARINI ALIP ÇIKTILAR
 
Edinilen bilgiye göre 5 arkadaş dün tatil için geldikleri evden sadece havlularını alıp sahile gitti. Bir deniz bisikleti kiralayan 5 kişi bu bisikletle denize açıldı ve bir daha da kendilerinden haber alınamadı. Gençlerin yakınları ve arkadaşları durumdan bu sabah güvenlik birimlerini haberdar etti.
 
ARAMA ÇALIŞMALARINDAN ŞU ANA KADAR SONUÇ ALINAMADI

Sahil Güvenlik ekipleri havadan ve karadan arama çalışması başlattı.  AFAD ekipleri de çalışmalara katıldı. Gençlerin arkadaşı Türker Ermiş de , arkadaşlarının dün saat 14.00 de  denize açıldığını ve o saatten beri de kendilerinden haber alınmadığını söyledi.
 
DENİZ BİSİKLETİ DE BULUNAMADI

5 kişinin denize açıldığı deniz bisikletinin de şu ana kadar bulunamamış olması yakınlarının endişelerini daha da artırdı. Kayıp gençlerden Mikail Çelik’in annesi oğlu ve arkadaşlarını son olarak evden çıktıklarında gördüğünü söyledi
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT