1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Girişimcilerin Zihin Haritası masaya yatırıldı
Girişimcilerin Zihin Haritası masaya yatırıldı

Girişimcilerin Zihin Haritası masaya yatırıldı

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) İzmir Şubesi Haziran ayı toplantısının konuğu Türkiye’nin ilk kuluçka merkezi Embryonix’in koordinatörü Taylan Özgür Demirkaya oldu.

A+A-

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) İzmir Şubesi Haziran ayı toplantısının konuğu Türkiye’nin ilk kuluçka merkezi Embryonix’in koordinatörü Taylan Özgür Demirkaya oldu. Demirkaya, ‘Girişimcilerin Zihin Haritası’ konulu toplantıda tecrübelerini paylaştı.

JCI İzmir Şubesi bu ay girişimcilerin yol haritasını masaya yatırdı. Hilton Otel’de gerçekleşen programın açılış konuşmasını JCI İzmir Başkanı Altuğ Türkdalı gerçekleştirdi. Derneğin geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu faaliyetler ve önümüzdeki dönemde gerçekleşecek etkinlikler hakkında bilgi veren Türkdalı, Basel’de gerçekleşen Avrupa Kongresi izlenimlerini de konuklarla paylaştı.

1-048.jpg

Türkdalı’dan sonra söz alan Taylan Özgür Demirkaya, 5 ana başlığa değindi. Girişimcilerin sorumluluk alması gerektiğini kaydeden Demirkaya, en önemlisinin harekete geçmek olduğunu vurguladı. Girişimcilere öğrenmek için gezip tanışması ve okuması önerisinde bulunan Demirkaya, başarısızlıktan korkulmaması gerektiğinin de altını çizdi. Başarısızlığın en iyi öğrenme yöntemi olduğunu savunan Demirkaya, “Başarısızlıkta ne öğrendiğin ve bunu ne kadar geliştirdiğin önemli” ifadelerini kullandı.

“Eksikleri tamamlamaya çalışmayın, iyi yaptığınız ne varsa onun en iyisini yapın” mesajını veren Demirkaya, dünya ve Türkiye çapında ufuk açan girişim hikayelerini de detaylarıyla paylaştı.

Toplantının sonunda girişimcilere olan katkılarından dolayı Demirkaya’ya JCI İzmir Şube Başkanı Altuğ Türkdalı tarafından plaket takdim edildi.

2-047.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT