1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Doğulu frikik için önlemini aldı!
Doğulu frikik için önlemini aldı!

Doğulu frikik için önlemini aldı!

Kenan-Ozan Doğulu kardeşler Bodrum Halikarnas Disko'da sahneye çıktı. Beren Saat evlendikten sonra ilk konserini veren eşini yalnız bırakmadı.

A+A-

Beren Saat'le geçen ay Amerika'da evlenen Kenan Doğulu, düğün sonrası ilk konserini dün akşam verdi.

BEREN KULİSTEN İZLEDİ

Doğulu hem sahnede hem çıkışta çok neşeliydi. Düğünle ilgili soruları “Her şey çok güzeldi” diye yanıtladı. Bodrum’da sahne alan Ozan-Kenan Doğulu kardeşlerden Ozan’ın eşi Ece konseri locadan izlerken Beren Saat kulisten bile çıkmadı. BODRUM Halikarnas Disko’da ağabeyi Ozan Doğulu ile sahne alan Kenan Doğulu, performanslarıyla göz doldururken ikiliyi hem anne Serpil Doğulu hem de Ozan Doğulu’nun eşi Ece locadan izledi.

kenan-dan-beren-e-frikik-onlemi-6396164_5167_m-001.jpg

DOĞULU'NUN FRİKİK TEDBİRİ

Basın mensuplarının konserde iki şarkıda çekim yapmalarına izin verildi. Gerekçe olarak ise Beren Saat’in gazeteciler çıkmadan kulisten çıkmayacağı gösterildi. Mekan çalışanları çıkışta da Kenan ve Beren çiftinin görüntülenmemesi için yoğun çaba harcadı. VIP minibüsün manevra yapamayacağının anlaşılması üzerine kapıya bir otomobil getirildi. Beyaz elbisesiyle kuğu gibi görünen Beren Saat eşinin elini hiç bırakmadı. Doğulu firikiklere karşı tetikteydi.

kenan-dan-beren-e-frikik-onlemi-6396164_7242_m.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT