1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aziz Yıldırım'ın o hayali gerçek oluyor!
Aziz Yıldırım'ın o hayali gerçek oluyor!

Aziz Yıldırım'ın o hayali gerçek oluyor!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 milyon üye projesi 1 Eylül'de başlayacak.

A+A-

F.Bahçe'de Aziz Yıldırım'ın hayali olan '1 milyon üye' projesine 1 Eylül itibariyle start verilecek. Böylece bir yılda kasaya 100 milyon lira girecek.

Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre; F.Bahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın hayali olan, '1 milyon üye' projesine, 1 Eylül itibariyle start verilecek. Proje kapsamında, sarı lacivertli futbolcular, etkinliklere katılacak, hastanelere koşacaklar, yardıma muhtaçlara ellerini uzatacaklar. F.Bahçeli futbolcular ve yöneticiler bu dönemde çok daha fazla basının önünde, halkın içinde olacak. Bu dönemde, aile olgusu ön plana çıkarılıp, futbolcular her fırsatta, "Biz büyük bir aileyiz" diyerek taraftarların Fenerbahçe üyesi olmasını sağlamak için çağrılarda bulunacaklar.

BAŞKAN AİLESİYLE DESTEK VERECEK

Şimdiye kadar sert söylemlerine şahit olunan Aziz Yıldırım da yüzünü yumuşatacak, ailesiyle birlikte basının önüne daha fazla çıkacak. '1 milyon üye' projesi kapsamında F.Bahçeli oyuncular reklam filmlerinde yer aldılar. Mali departmanının yaptığı raporlama sonrasında sarı-lacivetli kulüp projenin start almasıyla yeni yıla kadar olan 4 aylık sürede 400 bin üyeye ulaşabilir. Projeyle birlikte 10 bin lira olan üye giriş ücreti 2 bin liraya düşürülecekYıllık 100 lira aidat ile yılda 100 milyon lira kazanılacak. Taraftara rahat ulaşabilmek için 81 ilde şube açılacak. Yeni üyeler ilk etapta oy kullanamayacak. Sarı-lacivertli taraftarların büyük bir heyecanla projeyi bekledikleri ve ilginin şimdiden büyük olduğu öğrenildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT